flexicurityirpoznan.pl - agregator wizytówek firmowych

Zieleń jest zawsze entuzjastycznie widziana w pomieszczeniach, nie tylko mieszkalnych, ale też w urzędach, instytucjach czy siedzibach firm. Powoli jednak typowe umieszczane w takich miejscach rośliny odchodzą do lamusa, wypierane przez ogrody wertykalne, które mają więcej zalet. Oferowany przez firmę Garden Spot Garden System pozwala na uprawę dużych ilości roślin na niewielkiej przestrzeni - na ścianie lub ściance działowej lub też w formie ogrodzenia, dzięki czemu nie trzeba zajmować miejsca, które wykorzystywane jest do innych celów.

Nie da się też ukryć, że taka ściana z roślin prezentuje się znacznie bardziej efektownie niż nawet najbardziej zadbane, tradycyjne rośliny, rosnące w pojedynczych doniczkach, małe czy duże. Jest to bardzo nowoczesny sposób na aranżację przestrzeni.

Na tym nie koniec. Firma daje możliwość reklamowania się w ten sposób. Jak to możliwe? Wystarczy postawić na kolorowe rośliny i umieścić ich doniczki w specjalny sposób, by utworzyć z nich logo firmy, napis czy dowolną mozaikę. Jest to zdecydowanie niezwykła możliwość, z której warto skorzystać.

62-022 Rogalinek, ul. Kostrzewskiego 14/0

NIP:

https://gardenspot.pl

2020-09-07 00:00:00

Garden system

Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka

64610 Rogoźno, ul. Za jeziorem 40

AGCO Sp. z o.o.

62021 Paczkowo, ul. Poznańska 5

SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k

61329 Poznań, ul. Głuszyna 58