flexicurityirpoznan.pl - agregator wizytówek firmowych

Internetowy butik z wysokiej jakości, autorskimi produktami to wyjątkowe miejsce w sieci, w jakim znaleźć można oryginalne ubrania, a także dodatki i obuwie. Projektanci butów stawiają przede wszystkim na klasyczne, ponadczasowe fasony, a jeśli dodać do tego wykorzystanie znakomitych materiałów, można mieć pewność, że produkty te posłużą długi czas. Każda kobieta jest w stanie znaleźć odpowiednie dla siebie propozycje, bez względu na to, czy szuka butów na obcasach, jak botki, czy na płaskich podeszwach.

Paniom ceniącym sobie klasyczny wygląd i maksymalną wygodę założycielki marki BIZUU proponują między innymi ponadczasowe skórzane mokasyny, dostępne w różnych kolorach, jak nieśmiertelna, pasująca do wszystkiego czerń, ale też delikatny beż. Pozwala to dobrze dobrać buty do preferowanych stylizacji.

Markowe, skórzane mokasyny to najlepszy wybór kiedy chce się podkreślić swoją elegancję i styl - niejednokrotnie sprawdzą się nawet lepiej niż szpilki i zapewnią nieporównywalnie więcej wygody.

61-823 Poznań, ul. Piekary 12/5

NIP: 7831677097

https://bizuu.pl/

2023-02-28 00:00:00

Bizuu Sp. z o.o. sp.k | Skórzane mokasyny

Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka

64610 Rogoźno, ul. Za jeziorem 40

AGCO Sp. z o.o.

62021 Paczkowo, ul. Poznańska 5

SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k

61329 Poznań, ul. Głuszyna 58