flexicurityirpoznan.pl - agregator wizytówek firmowych

Domeną firmy AC Porath Sp. z o.o. jest szeroko rozumiane wsparcie administracyjno-prawne związane z przeprowadzaniem zgodnej z obowiązującym prawem procedury celno-skarbowej. Proponowane świadczenia obejmują pomoc dla klientów działających na co dzień w sektorach przeprowadzających import i eksport międzynarodowy różnych towarów, począwszy od surowców naturalnych, aż po żywność.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynkowym, realizator rozpoczął cykl szkoleń tematycznych. Wykłady obejmują zarówno teorię, jak i praktykę przeprowadzania procesu logistycznego. Podstawę merytoryczną stanowi nie tylko polskie prawo celne, ale też przepisy unijne, uwzględniające wszelkie aktualizacje. 

Firma działa również jako audytor. Korzystając z najnowszych rozwiązań digitalnych, pracownicy sprawdzają, czy stosowane przez klienta procedury są zgodne z wymogami ustawodawcy i czy przejdą oficjalną kontrolę celną. Ewentualne braki są zamieszczane w raporcie. Kadra jest w stanie zapewnić odpowiednią pomoc przy ich uzupełnianiu. 

81-391 Gdynia, ul. Świętojańska 43/23

NIP:

https://acporath.com

2022-11-25 00:00:00

Prawo celne

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni

81370 Gdynia, ul. Skwer Kościuszki 13

PMLOG PIOTR BORKOWSKI-ZIELIŃSKI

83000 Pruszcz Gdański, ul. Chopina 7c

Uni-logistics Sp. z o.o.

81339 Gdynia, ul. Polska 19