flexicurityirpoznan.pl - agregator wizytówek firmowych

Jako działający na terenie całego kraju dostawca wysokiej jakości felg, właściciel serwisu xfelgi.pl proponuje szeroki wybór modeli pasujących do różnych pojazdów, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Propozycja jest również atrakcyjna cenowo. Realizator dowozi pojedyncze komplety lub też ilości hurtowe do odbiorców prywatnych i punktów zajmujących się naprawą aut na terenie całego kraju.

Na stronie serwisu umieszczono prostą w użyciu wyszukiwarkę, dzięki której można bezproblemowo znaleźć poszukiwany rodzaj felg (do Renault, Mazdy Audi oraz wielu innych typów aut). Udostępniony w sprzedaży asortyment to produkty znanych marek. Producenci gwarantują, że klient będzie zadowolony zarówno z ich wytrzymałości, jak i estetyki. 

Dostawca poleca przy zakupie felg nabycie także czujnika ciśnienia opon TPMS, dostępnego w niewygórowanej cenie i z darmową dostawą. Zachęca do takiej inwestycji zarówno osoby, które poruszają się na krótkich trasach, jak i kierowców, którzy pokonują dziennie setki kilometrów. 

97-330 Poniatów, ul. Piotrkowska 4C/0

NIP: 7712694942

https://xfelgi.pl/

2022-07-14 00:00:00

Felgi Renault

wyprawkowy

95060 Brzeziny, ul. Słoneczna 37

JGL

98200 Sieradz, ul. Cypriana Bazylika 17

Linguemix

93259 Łódź, ul. Konstantego Ildefonsa Galczyńskiego 2a