flexicurityirpoznan.pl - agregator wizytówek firmowych

Witryna internetowa, której adres to doypack-sklep.pl, prowadzona jest przez właścicieli firmy zajmującej się sprzedażą opakowań. Są to bardzo różne pojemniki przeznaczone do żywności i nie tylko. Wśród najbardziej popularnych można wymienić opakowania foliowe (mogą to być, między wieloma innymi, worki strunowe, worki z wkładką boczną, czy też folia wieczkowa). 

Każda dostępna torebeczka wyprodukowana została z tworzyw bezpiecznych w kontakcie z żywnością (posiadają one wszelkie wymagane atesty). Przydatne okazują się także worki do pakowania próżniowego, umożliwiające przedłużenie świeżości żywności.

Zakupy w tym miejscu można robić za pośrednictwem witryny hurtowni. Tam składa się zamówienie, które realizowane jest w możliwie najszybszym czasie. W grę wchodzi także kontakt telefoniczny z pracownikami firmy, którzy także są w stanie przyjąć zamówienie. Warto zwracać także uwagę na systematycznie pojawiające się promocje i wyprzedaże. Każdy na pewno znajdzie coś ciekawego dla siebie i swojej firmy.

62-023 Gądki, ul. Firmowa 10/0

NIP: 7792388376

https://doypack-sklep.pl/pl/

2022-04-06 00:00:00

Opakowania foliowe

Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka

64610 Rogoźno, ul. Za jeziorem 40

AGCO Sp. z o.o.

62021 Paczkowo, ul. Poznańska 5

SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k

61329 Poznań, ul. Głuszyna 58