flexicurityirpoznan.pl - agregator wizytówek firmowych

Kosmetyki przeznaczone dla hoteli jako wyposażenie pokoju mogą stać się także ciekawym i niebanalnym elementem wystroju. Można się o tym łatwo przekonać, wchodząc na stronę internetową lanwar.com.pl. Dostępna tam oferta obejmuje bowiem kosmetyki dla hoteli, które nie mają nic wspólnego z niskiej jakości podróbkami, które można spotkać w miejscach noclegowych niższego sortu.

Proponowana galanteria hotelowa to efekt współpracy z naprawdę znanymi markami, potentatami branży kosmetycznej, których produkty zostały zamknięte w odpowiednim opakowaniu i udostępnione klientom w wielu aranżacjach kolorystycznych do wyboru. 

Takie hotelowe wyposażenie to wielka pomoc dla osób, które podróżują bez dużego bagażu, a chcą zrelaksować się w pokoju hotelowym po ciężkim dniu. Zestaw podstawowy zawiera szampon do włosów, żel pod prysznic, balsam do ciała oraz mydło. Istnieje możliwość dobrania do powyższych elementów odpowiednich dodatków, w zależności od zapotrzebowania. Każdy kosmetyk cechuje przyjemna konsystencja oraz zapach, dzięki czemu korzystanie z nich to czysta przyjemność dla każdego gościa. 

 

60-176 Poznań, ul. Cmentarna 22/0

NIP:

https://www.lanwar.com.pl

2020-07-21 00:00:00

Kosmetyki dla hoteli | Lanwar

Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka

64610 Rogoźno, ul. Za jeziorem 40

AGCO Sp. z o.o.

62021 Paczkowo, ul. Poznańska 5

SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k

61329 Poznań, ul. Głuszyna 58