flexicurityirpoznan.pl - agregator wizytówek firmowych

Kochasz kwiaty? Dzięki nim można wyrazić emocje na wiele różnych sposobów. Nic więc dziwnego, że towarzyszą ludziom zarówno podczas wesołych, jak i podniosłych uroczystości typu ślub, pogrzeb, urodziny czy imieniny. Kwiaciarnie oferują różne możliwości przybrania kwiatów, będąc często zaznajomione w najnowszych trendach w bukieciarstwie. Podpatrujesz ukradkiem florystkę przy pracy? Podziwiasz wyjątkowe dzieła, które wychodzą spod jej ręki? Teraz i Ty możesz stać się częścią tego magicznego świata, w którym główną rolę odgrywają kwiaty. 

Gretaflowers to uznana szkoła florystyczna, która działa w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie i w wielu innych miejscach w Polsce. Oferują wiele ciekawych kursów i warsztatów, specjalizując się we florystyce:

  • ślubnej,
  • okolicznościowej,
  • pogrzebowej,
  • komercyjnej.

Udział w takim kursie to nie tylko możliwość zdobycia nowego zawodu, ale również szansa poznania wielu interesujących ludzi. Jeśli układanie kwiatów jest Twoją pasją — nie zwlekaj! Skontaktuj się z firmą telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na ich stronie.

62-023 Borówiec, ul. Skwer Brzozowy 9/0

NIP: 5651324048

http://gretaflowers.pl

2019-05-08 10:47:54

Szkoła florystyczna warszawa

Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka

64610 Rogoźno, ul. Za jeziorem 40

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

62300 Września, ul. Szeroka 11

InterBus

64915 Jastrowie, ul. Jedności Robotniczej 14