flexicurityirpoznan.pl - agregator wizytówek firmowych

Rośliny po zimie są zazwyczaj osłabione i wymagają pomocy, by odbiły zdrowe i w pełni sił. Do tego niezmiennie od lat służą nawozy, jednak ich skład z biegiem lat był udoskonalany. Efektem prac nad środkami wspomagającymi wegetację wiosenną płodów rolnych jest m.in. Saletrosan. To niezawodny nawóz, który doskonale odżywi rzepak i zboża ozime. Idealnie też nadaje się pod inne rośliny uprawne, w tym okopowe czy warzywa. Może być również zastosowany w sadownictwie.

Co natomiast stanowi jego siłę? Przede wszystkim optymalna mieszanka związków azotu z siarką. Dzięki tym pierwszym roślina rośnie zdrowa, z odpowiednią masą zieloną, a także zyskuje głębsze ukorzenienie. Siarka z kolei znakomicie wpływa na strukturę łodyg, czyniąc je zdrowszymi i bardziej odpornymi na wszelkie uszkodzenia.

Aby dowiedzieć się więcej o Saletrosanie, a przede wszystkim — zamówić go — wystarczy wejść na stronę internetową belor-polska.eu. Jest to witryna dostawcy wysokojakościowych nawozów. Swoje produkty pozyskuje on od renomowanych i sprawdzonych zagranicznych producentów.

82-300 Elbląg, ul. Władysławowo 41/0

NIP: 956-230-52-29

http://www.belor-polska.eu/

2019-02-25 09:31:43

Saletrosan

PPHU DORJAN Konfekcja skórzana Janusz Jabłoński

82300 Elbląg, ul. Dojazdowa 14

BERRY Joanna Dedek

14200 Iława, ul. Złota 7